Flappy Bird (İOS) İndir – iPhone ve iPad İçin Uçamayan Kuş Oyunu Download

Eklenme: Şubat 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
155 views

Flappy Bird tam bir sinir krizi geçirebileceğiniz bir oyun. İOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPadlerde oynayabileceğiniz bu oyun bağımlılık yapabilir. Flappy Bird’ün amacı oyunda yer alan kuşu boruların arasından geçirerek oyunda ilerlemek. Ama bazı kıstaslar yer almakta. Oyunda yer alan kuş tek başına uçamıyor .Oyunun sizden istediği kuşu uçurtmak. Kuşu düzgün uçurarak boruların arasından geçerek birer puan alarak oyunu tamamlayabilirsiniz.

flappy bird

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyuna ilk başladığınızda oyun size çok kolay gelecektir. Fakat daha sonra anlayacaksınız ki bu oyun en zor oyunlara bile taş çıkartır.Flappy Bird de başarılı olamadıkça içiniz içinizi yiyecek fakat oyundan bıkmadan tekrar oynayacaksınız.

Oyunda kapatma tuşu yer almamaktadır. Bunu farkedemeyen kullanıcılar yer almakta. Bunu doğal karşılıyoruz. Çünkü bu oyun tam bir baş belası.

Basit bir arayüze sahip olan Flappy Bird ufak boyutuyla İOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Oyunu indirmek için indirme linkine tıklamanız ve İOS uygulama mağazasına yönlendirilerek oyunu ücretsiz olarak oradan indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.4 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS)

Gereklilik: iOS 6.0 ve Üzeri

Bu Uygulama Yayından Kaldırılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146