Flappy Bird Benzeri Android Oyunları İndir Ücretsiz Download

Eklenme: Şubat 14th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
247 views

Mobil uygulama mağazalarından kaldırılan son günlerin fenomen oyunu Flappy Bird’ün benzerleri şimdi mağazalarda yerini almış durumda. Bizde Flappy Bird oyununun kaldırılması ile bu tip oyunları derledik ve sizler için sıraladık.

Flappy Fish(Android) İndir

flappy fish

Flappy Bird oyununa oldukça benzeyen fakat bu oyunda yer alan kahramanın bir balık olması dikkat çekmektedir. Flappy Fish’te yer alan balık su içinde yüzemeyen bir balık türüdür. Sizden istenen balığı kontrol ederek karşınıza çıkan engelleri aşmanız ve yolunuza devam etmeniz. Flappy Fish, Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak ve oyunu indirmek için tıklayınız.

Sponsorlu Baglantilarlar

 

Salak Kuşlar – Clumsy Bird (Android) İndir

Clumsy Bird

Flappy Bird’e benzer bir diğer oyun ise Clumsy Bird-Salak Kuşlar. Bu oyunda yer alan kahraman yine uçamayan bir kuş. Flappy Bird oyununa benzer oyunlar çıktı ama bu oyun nerdeyse Flappy Bird’ün aynısı diyebiliriz. Oyunda yer alan kuşu tıpkı Flappy Birddeki gibi ekrana dokunarak havada tutmanız ve karşıdan gelen engellerin arasından geçerek ilerlemeniz gerekmektedir.

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak ve oyunu indirmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146