First Blood Oyna İndir – İlk Kan Oyunu Türkçe Ücretsiz Oyna

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Eylül 8th, 2014
Dil: Türkçe
Üretici: Oasis Games
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
9.157 views

First Blood oyunu merkezi Çin olan Oasis Game oyun firması tarafından yapılmış Türkçe dil desteğine sahip bir oyundur. İnternetten tarayıcı tabanlı olarak yükleme ve kurulum gerekmeden oynayabileceğiniz MMOFPS oyunudur. Ayrıca Facebook üzerinden de oynayabileceğiniz First Blood‘u Facebook’a giriş yapabilir ve hızlı bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz.

İnternet tarayıcınızdan oynayabileceğiniz First Blood‘da oldukça fazla silah ve mühimmat desteği sunar. Oyun seviye sistemine göre oynanabilen oyunda geliştikçe seviyenizi yükseltebileciğiniz ücretsiz bir oyundur. Seviye atlamak için savaşlara katılabilir ve rakiplerinizi ne kadar çok öldürürseniz seviyeyi o kadar kolay atlayabilirsiniz. Yüksek özelliklere sahip silahları kullanabilmek için yüksek seviyelere çıkmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunda silah mühimmatı olarak üzerinizde bir adet bıçak, tabanca, bomba ve büyük silahınız olan ana silahı taşıyabilirsiniz. Aynı anda taşıyabileceğiniz bu mühimmatları kullanarak rakip oyuncuları öldürebilir ve rakip oyuncunun yere düşen silahlarını kendi silahınız ile değiştirebilirsiniz. Harita seçenekleri bulunan First Blood’da boyutlarına göre harita çeşitleri yer almaktadır. Oyunda bir adım öne geçmek için önemli pusu noktaları bulunmaktadır. Bu noktaları kullanarak rakiplerinizden hep bir adım önde olabilirsiniz.

Sizde internet tarayıcısı üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabileceğinzi First Blood‘u bir an önce oynamak için alt kısımda yer alan Download linkine tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz.
First-Blood-İnndirGezginler

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146