Firefox 32.0 İndir – En Popüler Tarayıcı Firefox Ücretsiz Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 32.0
Eklenme: Eylül 7th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 33.5 MB
Üretici: Mozilla
İS: Windows(Tümü)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
368 views

İnternet tarayıcısı olan Firefox tarayıcı markası olarak birçok ödüle sahip olan güvenli gezginlerden biridir. İnternette güvenli bir şekilde gezinmenize olanak sağlayan Firefox sizi virüslerden, casus yazılımlardan ve birçok zararlı yazılıma karşı sizi korur. İnternette gezinirken karşınıza çıkan reklam pencerelerini engeller ve can sıkıntısı haline gelen bu tip reklamları görmezsiniz. Firefox tarayıcısının hızı ve kolay kullanımı sayesinde internet kullanıcılarının en çok  tercih ettiği tarayıcılardan biri olmayı başarmıştır.

Yeni güncelleme sistemi sayesinde sizi en yeni sürüm ve özellikleri sunar. Yeni geliştirilen açılır pencere engelleyicisi sayesinde birden ortaya çıkan sekme ve pencereleri engelleyebilirsiniz. Ayrıca bütünleşik arama motoru sayesinde arama yapacağınız kelimeleri tüm arama motorlarında aratabilir ve istediğiniz arama motoruna bakabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Geçmişinize önem veren Firefox tek bir tıklama ile tarayıcınızda yer alan tarama geçmişini, çerezleri ve girdiğiniz parolaları gibi birçok veriyi silebilirsiniz. Kişisel olarak özelleştirebileceğiniz tarayıcıda yer imleri gibi birçok kişiselleştirme yapabilir ve size en uygun tarayıcıyı ortaya çıkartabilirsiniz.

Mozilla+Firefox[1]

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146