FileZilla Türkçe İndir – FileZilla Ücretsiz Download

Eklenme: Haziran 13th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
312 views

FileZilla günümüzde FTP programları arasında birinci sırada yer alabilecek özelliklere sahiptir. Bu özelliklere ücretsiz sahip olabilieceğiniz bu program Türkçe diline de sahip olmasıyla çok cazip bir program haline gelmiştir

FileZilla açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz, FTP dosya alma ve aktarma yazılımıdır. Tüm dünya genelinde neredeyse en çok kullanılan  FTP programı olan FileZilla hem özellikleri, hem de ücretsiz olması ile en çok tercih edilen sunucu istemci programları arasında kendine yer edinmiştir.

Sunucu ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurmanıza yardımcı olan, FileZilla dosya aktarımını en yüksek hızda gerçekleşmesini sağlar. Son derece güvenli bir FTP programı olan, FileZilla FTP, FTPS ve SFTP desteği ile güvenliğinizi en üst seviyede tutar.

Sponsorlu Baglantilarlar

Türkçe dil desteği olması, anlaşılır bir arayüze sahip olması nedeni ile zorlanmadan kolay bir şekilde kurulum işlemini yapabilir ve programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca FileZilla bir çok eğitim kurumunun önerdiği ve tercih ettiği FTP programıdır.

filezilla[1]

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146