FIFA Online 2 İndir – Online FIFA Futbol Oyunu Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
825 views

Fıfa, dünyaca bilinen ve dünyaca tanınan bir futbol oyunu olmasından dolayı bütün futbol severlerin tercih ettiği bir oyundur. Fıfa Onlıne, oyunu da kullanıcıların internet ağı üzerinden diğer kullanıcılarla oynama fırsatı sunmaktadır. Oyunun 3d formatın da olması kullanıcıların daha fazla keyif almasını ve oyunun eğlenceli hale gelmesini sağlamaktadır.

Fifa Onlıne oyunu kullanıcılarına kendi takımlarına yapmalarını sağlamakla birlikte, aynı zamanda da gerçek futbol kulüplerini alma seçeneğini sunmaktadır. Futbol takımlarında bulunan oyuncular da kendi gösterdikleri performanslarına göre güçleri bulunmaktadır. Bu özellik oyunu daha da gerçekçi hale getirmektedir.

FIFA-Online-2-Client_4

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyun içerisinde isterseniz hiç bir lige ya da kupaya katılmadan istediğiniz gibi tek maç olarak oynayabilirsiniz. İsterseniz de oyun içerisinde bulunan ve dünyanın her yerinde ki kullanıcıların katıldığı dünya kupasına ve liglere katılabilirsiniz.

Oyun, Fıfa onlıne oyunu oynayan kişilere hem yapay zekayla oynama fırsatı hemde diğer gerçek kişilerle oynama fırsatı sunar. Zevkli ve keyifli bir oyun olmasından dolayı kullanıcılara tavsiye edebiliriz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.2 GB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: IAHGames

Kayıt Ol

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146