FIFA 12 İndir – FIFA 2012 Futbol Oyunu Download

Eklenme: Ocak 22nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
220 views

FIFA 12 oyunu pek fazla bahsetmesek de olur. Sonuç itibariyle futbol tutkunlarının aklına gelen ilk oyunlar arasındadır. Dünya çapında milyonlarca fenomeni olan fıfa oyunu her sene kendisini geliştirerek yeni versiyonlarını piyasaya sürmektedir. Gelişen teknoloji yardımıyla oyun her geçen sene daha da gerçeğe yansıtılmaya başlamıştı.

Fıfa 12 oyunu hem oyun salonlarında hem de evde oynayan kullanıcılar için vazgeçilmesi zor bir oyundur. Senelerdir istikrarlı bir şekilde yenileyerek piyasaya çıkan oyun her seferinde ilgi artarak devam etmektedir. İlk günkü gibi oyuna ilgi bulunmakta hatta daha da fazla diyebiliriz.

Sponsorlu Baglantilarlar

fifa-12-demo-expander-patch-01-700x533

Fıfa 12 oyunu, 2012 yılında piyasaya sürülmüş ve oyunda bulunan takım da oynayan futbolcular 2012 senesinde hangi takımdaysa ona göre yerleştirilmiştir. Farklı hiç bir şey yapılmamıştır. Oyuncuların gücü 2012 senesinde nasılsa öyle yapılmıştır.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 1.5 GB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Mac

Üretici: Electronic Arts

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146