FastStone Image Viewer 4.8 – Resim Görüntüleme ve Düzenleme Programı İndir

Eklenme: Ağustos 9th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
537 views

Hızlı ve Pratik bir resim görüntüleme aracı mı arıyorsunuz? FastStone Image Viewer  tam sizin isteklerinizi karşılayabilecek bir program.Resimleri göstermekle kalmayan program resimler üzerinde oynamalar yapabileceğiniz resim düzenleme ekranı ve resimlerin formatlarını değiştirebileceğiniz format değiştirme ekranıda  FastStone Image Viewer programının içerisinde mevcuttur.

FastStone Image Viewer hızlı, kararlı ve kullanıcı dostu bir resim gezginidir. Program resim gösterici özelliğinin yanında resimlerle uğraşan bilgisayar kullanıcıları için format dönüştürücü ve fotoğraf düzenleyici olarakta kullanılabiliyor. BMP, JPEG, GIF, PNG gibi en popüler imaj formatlarını destekleyen ve bunlar arasında dönüşüm yapabilmenize imkan sağlayan bu ücretsiz araç gelişmiş özellikleri ve profesyonel seçenekleri ile birçok düzenleme işlemini kolaylıkla yapmanıza yardımcı oluyor.

2
3
1

Sponsorlu Baglantilarlar

Resimlerinizde düzenlemeler yapabilirken, efektler ekleyebilliyor, resim boyutlarını değiştirebiliyor, renkler arasında değişiklikler yapabiliyorsunuz. 150’den fazla geçiş efekti ile müzikli slideshow’lar hazırlama, gölge efektlendirmesi, tarayıcı desteği, kayıpsız JPEG kaydı gibi birçok özelliğin yanında dijital kameralar için RAW fotmatlarını okuma ve EXIF bilgilerine hızlı erişim de bu resim editörünün ekstraları arasında.

FastStone Image Viewer yazılım içeriğinde 150 den fazla efekt özelliğiyle resim üzerinde efekt uygulayabilirsiniz.İnternet tarayıcısından indirdiğiniz resimler üzerinde düzenlemeler yapabilir ve resim boyutlaması uygulayabilirsiniz.JPEG, JPEG2000, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, CUR, TGA, EMF, PXM, WBMP, EPS dosya türlerini açma ve JPEG, JPEG2000, TIFF, GIF, PCX, BMP, PNG, TGA, PDF dosya türünde kayıt yapabilme özelliğine sahip olan FastStone Image Viewer ayrıca EXIF meta verisi okuma özelliğine de sahiptir.Yüksek kaliteye sahip ekran koruyucuları hazırlayabilir ve bilgisayarınızda uygulayabilirsiniz.Albüm oluşturabilir ve bu albümleri e-posta ile gönderebilirsiniz.

Bilgisayar ekranından görüntü yakalama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca kırmızı göz kaldırma özelliğiyle de resimlerinizde ortaya çıkan kırmızı gözleri yok edebilirsiniz.

Desteklediği formatlar: BMP, JPEG, JPEG 2000, animated GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, TGA ve popüler dijital kamera RAW formatları CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, DNG

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: FastStone Soft

Boyut: 5.3 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146