Face On Body 2.4 İndir – Eğlenceli Yüz Fotomontaj Programı Download

Eklenme: Ocak 16th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
2.902 views

Face On Body programı ile fotomontaj kavramını eğlenceli bir hale getiren kullanımı kolay bir yazılımdır. Fotomontaj programları arasında en çok tanınan yazılım olan Face On Body ile kendinize ya da arkadaşlarınıza yapacağınız fotomontajlar ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Ünlüleri kendinize yada kendi bedeninizi bir ünlüye benzetebilir ve arkadaşlarınıza sürprizler yapabilirsiniz. Şimdi programı kullanmak için yapmanız gereken altı adımı anlatarak ortaya fotomontajlı resimler çıkartacağız.

faceonbody-13

İşte size 6 adımda komik fotoğraflar yaratma imkanı:

Sponsorlu Baglantilarlar

Yapacağınız ilk adım sahne seçmektedir. Bu seçim ile istediğiniz fotoğrafı seçebilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken adım yüz seçimine karar vermek. Bu adımda sahneye yerleştirmek için istediğiniz bir fotoğraftan istediğiniz bir yüzü seçmek ve sahneye yerleştirmek.İleri ki adımda ise yüzü kesme olayını yapacaksınız. Herhangi bir yüzü kaba hatları ile bir daire içine alıyorsunuz ve daire içine aldığınız bu yüzü çıkartarak yan pürüzlerini kesmeniz gereken bölüme geliyorsunuz. Daha sonra seçmiş olduğunuz bu yüzü sahneye yerleştirerek yüz üzerinde dilediğiniz gibi oynamalar yapabilir, kontrastını ayarlayabilirsiniz.Ve en sonunda kaydetme işlemini yaparak fotomontajınızı bitirebilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü (DEMO)

Boyut: 1.4 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üretici: FaceOnBody

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146