EverNote 4.6.7 – Döküman ve Yönetim Paylaşma Programı İndir

Eklenme: Ağustos 26th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
53 views

Not işlemini uygun bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Aldığınız notları kayıt altına alarak arşiv haline getirebilirsiniz.

Evernote, not alma işini usta bir şekilde yapmayı amaçlayan bir yazılımdır. Notlarınızı, ilgili kayıtlarınızı güvenli bir şekilde kaydetmenin birden fazla yolunu bu yazılımda bulabilirsiniz. Program ile önemli olan notlarınızı bilgisayarınıza kaydedebilmenizin yanı sıra, bağlantı veya etiket ekleyebilir, kategorilere ayırdığınız notlarınız arasından arama yapabilir ve notlarınızı düzenleyebilirsiniz.

evernote

 1. Notebook kullanıcıları, ofis bilgisayarı kullanıcıları ya da yoğun olup, bilgisayarında not tutanlar için ideal bir yazılım.
 2. Ayrıca dilerseniz sadece bilgisayarınızda kalmayıp, Evernote üyeliğiniz sayesinde notlarınıza internet üzerinden de ulaşabilir ve kolay bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.
 3. İnternet üzerinde iken web sayfalarından alıntılar yapıp ekleyebilmenize de olanak sağlayan Evernote ile aynı zamanda, e-posta adreslerini, telefon mesajlarını, e-posta içeriklerini, şifrelerinizi, adresleri, dokümanları kolay ve güvenli bir şekilde bilgisayarınızda ya da hesabınızda muhafaza edebilirsiniz.
 4. Programda İngilizcenin yanı sıra Fransızca, Almanca ve Rusça dil seçenekleri de mevcut.
 5. Eğer ilgilenirseniz, programın web sitesinde i-phone ve cep telefonu sürümleri de mevcut.

Programın Genel Özellikleri

Sponsorlu Baglantilarlar
 • Notlarınızı Evernote programına, Evernote web hesabınıza ya da cep telefonu sürümüne kaydedebilirsiniz.
 • Kameradan yakaladığınız görüntüdeki notları tanıma imkanı.
 • Web sayfalarından alıntılar, ekran görüntüleri ya da kopyaladığınız herhangi şeyleri ekleyebilme.
 • Öğeleri sürükle-bırak kullanarak ekleyebilme.
 • Kişisel hesabınızdaki e-posta notlarınızı direkt olarak görüntüleyebilme.
 • Fatura, yemek tarifi notları, broşürler, etiketler ya da herhangi doküman notlarınızı tarayıp notlarınız arasına ekleyebilirsiniz.
 • İstediğiniz herhangi bir yerde ses kaydedebilir ve istediğiniz yerde, istediğiniz zaman o ses kaydını dinleyebilirsiniz.

EverNote 4.6.7

Bir nevi küçük bir ajanda görevi üstlenen bu yazılım, tablet bilgisayarı olanlara el yazısıyla not girme olanağı da sağlıyor.

İnndirGezginler Uyarı Paneli: Programın bu sürümü aylık olarak 40 MB’lık bir veritabanı kullanım izni ile ücretsizdir. Bu limit aşıldığında aylık 5$ ücret karşılığında veritabanı kullanımı sınırsız olan Premium sürümüne geçebilirsiniz.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Evernote Corporation

Boyut: 52.5 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146