EVEREST Home Edition 2.20 – Sistem Bilgilerini Gösteren Program İndir

Eklenme: Ekim 30th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
504 views

EVEREST Home Edition bilgisayar sistemine ait bilgileri size sunan bir yazılımdır. Bilgisayar sisteminde bulunan donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında tüm detayları size bir rapor halinde sunar. Yazılımdan elde etmiş olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyebilir, çıktısını alabliir yada e-posta şeklinde gönderebilirsiniz.

EVEREST-Home-Edition

Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı monitör, klavye, fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü yazılımlar, başlangıç uygulamaları ve yazılımsal anlamda aklınıza gelebilecek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren yazılım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik yazılımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı (Demo)

Boyut: 3.9 MB

Dil: Türkçe

Kısıtlama: 30 gün

Üretici: Lavalys

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146