European Bus Simulator 2012 İndir – Otobüs Şoförü Oyunu Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
7.539 views

European Bus Simulator oyunu bir otobüs simülatörü olarak piyasaya sürülmüştür. Bir çok otobüs simülatörü oyunun da diğer otobüs sürme oyunları gibi şehirler arasında direksiyon sallamıyorsunuz. Bu oyunda sadece şehir için de otobüs kullanıyorsunuz. European Bus Simulator şehirde bulunan duraklar arasında yolcuları taşıyacaksınız ve yolcuları istediği zaman da varmak istediği yerlere ulaştırmak zorundasınız. Şehir içinde yapılacak olan yolculuklarınız da bütün trafik kurallarına uymak zorundasınız.

TML Studıos ekibinin yaptığı ve ilk çıkış  European Bus Simulator oyunu olmuştur. Ancak Bu oyun grafik olarak günümüzden çok uzatır. Çok iyi tasarlanmış olmasına rağmen grafiklerinin iyi olmamasından dolayı gerekli ilgiyi görememiştir. Ancak oyunda daha sonradan yapılan düzenlenmelerle birlikte grafikleri de düzenlenmiştir. Oyun size gerçek bir şoförmüş sünüz hissi verecektir.

Sponsorlu Baglantilarlar

european-bus-simulator-2012-02-700x392

NOT: Dosya indirme butonuna bastığınızda karşınıza çıkan uyarıya yinede devam et diyerek dosya indirme işlemine başlayabilirsiniz. https olarak bağlantı adresi verildiği için tarayıcınız bu bağlantıyı güvenli değil olarak algılayabilir. Dosya tamamen güvenilirdir.

 

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 2.39 GB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: TML Studios 

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146