Euro Truck Simulator 2 İndir – Tır Simülasyon Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Deneme sürümü
Sürüm: 1.2.5.1
Eklenme: Mayıs 15th, 2014
Dil: Türkçe , İngilizce
Boyut: 519 Mb
Üretici: SCS Software
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
690 views

Euro Truck Simulator 2 , SCS software şirketinin tasarladığı Euro Truck oyununun merakla beklenen ikinci oyunudur. Euro Truck Simulator 2 ile gelen yenilikler arasında gelişmiş grafikler ve daha geniş bir harita bizleri bekliyor. Avrupa’nın karayollarında gerçeğe yakın tasarlanmış kamyon ve tırlarımız ile seyahat etmemiz mümkün.

euro

Sponsorlu Baglantilarlar

Piyasada birçok tır ve kamyon simülasyon oyunu var olmasına rağmen bu kategoride en çok tutulan oyunlardan biridir. Scania , Renault ve MAN gibi birçok şirketin kamyonlarını lisanslı olarak oyunda bulabileceğiniz bu simülasyon oyunu tam da oynanması gerekilen oyunlar arasında yer alıyor. Oyun içinde bulunan kamyon ve tırlarımızı istediğimiz şekilde özelleştirmeler yaparak performanslarının artışını sağlayabiliriz.

Özellikle   İngiltere , İtalya , Belçika ve Polanya’nın da aralarında bulunduğu 60 tane şehir içinde bulunan Euro Truck Simulator 2 de görevimiz kıtalar arası sevkiyatı zamanında , düzgün şekilde ve hasarsız olarak tamamlayabilen nakliye şirketi inşa etmektir.

Euro Truck Simulator 2 oynayınca farkedeceksiniz ki şu an da piyasadaki en iyi grafiklere sahip kamyon simülasyonudur. Bu güzel gerçekçi oyunu kamyon simülasyonu oyunlarını oynayan oyun severlere tavsiye ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146