Essential NetTools 4.3 – Ağ Bağlantılarını İnceleme Programı Ücretsiz İndir Download

Eklenme: Ekim 28th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
5.329 views

Essential NetTools içerisinde bulundurduğu araçlar sayesinde bilgisayar ağlarında bulunan bağlantıların takibini yapabileceğiniz. Program sayesinde bilgisayarınıza bağlanan/çıkan bağlantıları, TCP/UDP portlarını, arka planda çalışan programları, güvenlik durumunu ve genel olarak ağ üzerinde izleme yapabilirsiniz. kullanışlı bir yazılımdır. Program araştırma, sorun bulma, sorun çözme, raporlama gibi çeşitli ayarlara da sahip olması sayesinde bilgisayar güvenliğini de sorunsuz bir şekilde takip etmenizi sağlar. Eğer programın işlevsel olarak çalışmasını istiyorsanız bilgisayarınızın güvenlik duvarı programına sahipse, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

Essential NetTools

Sponsorlu Baglantilarlar

Ayrıca oluşturulan raporları HTML ya da metin dosyası olarak kaydedebilir, kapsamlı özet bir sistem raporlaması çıkartabilir (bu işlem bilgisayarınızın hızına göre birkaç dakika sürebilir.) ve özelleştirilebilir arayüzüyle kolay kullanım sağlar.

Ayrıca ‘Dosya > Pencere Araçları’ yoluyla Windows’un çeşitli uygulamalarına kısa yoldan erişebilirsiniz. (Kontrol paneli, sistem, aygıt yöneticisi, ağ, görüntü, tarih-saat gibi.)
Programa Türkçe dil dosyasını hariçten yükleyerek programı daha anlaşılır halde kullanabilirsiniz.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı(Demo)

Boyut: 6.6 MB

Dil: Türkçe

Kısıtlama: 30 gün

Üretici: TamoSoft

İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146