Elements: Epic Heroes – Android İçin Ücretsiz Aksiyon Oyunu İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 7th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 176 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
29 views

Elements: Epic Heroes oyunu Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için oynayabileceğiniz ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Oyun ilerlemeli olarak ilerleyebileceğiniz ve ilerledikçe karşınıza çıkacak canavarlara karşı önlem alarak onları yok etmeyi hedef alan eğlenceli bir oyundur.

Dünya üzerinde karanlıkların nam saldığı bir dönemde siz ortaya çıkarak dünyayı bu karanlık dünyadan kurtarmalısınız. Oyun ilerlemeli olarak ilerlemekte ve size verilen karekteri değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Oyunda size verilen karekteri geliştirebilir ve rakiplere karşı daha kuvvetli bir şekilde çıkabilirsiniz.

Elements: Epic Heroes oyunu multiplayer seçeneği ile arkadaşlarınızla dünyayı bu karanlık dönemden kurtarabilirsiniz. Eş zamanlı olarak oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyunu oynayarak arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilir ve zamanınızın güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Kendi takımınızı kurarak oynayabileceğiniz Elements: Epic Heroes oyununda can sıkıcı tarafı sürekli reklam çıkmasıdır. Paralı ögelerin yer aldığı oyunda size yönlendirme yapmaktadır.

Sizde bu eğlenceli oyunu ücretsiz bir şekilde Android cihazınıza yüklemek için “Download” butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Elements-epic-heroes

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146