EasyComic 1.2 İndir – Karikatür ve Vektörel Çizim Programı Download

Eklenme: Ocak 2nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
2.366 views

Easycomic, programı karikatür ve vektör zamanlı tasarımlar yapmak istediğinizde ve bu tarz denemek yapmak istediğinizde kullanılacak araçlar arasında gelmektedir.Karikatürler her yaş grubundan insanlara beğenisini kazandığı için, onların etkili iletişim kurulmasını saplayabilirsiniz.  Easycomic, hayatında hiç karikatür yapmamış insanların bile çok kolay bir şekilde hiç zorlanmadan farklı tarza tasarımlar yapabilir.

Easycomic, programı kullanıcılara ücretsiz olarak verilmesinin yanında, aynı zamanda da   kolay ve pratik bir şekilde çizim yapılabilmektedir. Düz çizgi çekme, eğri çizgi çekme, yuvarlaklar, kareler, konuşma balonları gibi kullanılan çok pratik araçların basit bir şekilde kullanımı sağlamaktadır. Programı çalıştırılması için herhangi bir ekstra araca ya da programa ihtiyaç duyulmamaktadır.  tek başına basit ve pratik bir şekilde uygulanmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Easycomic, bilgisayar kullanmaya yeni başlayan birinin bile çok rahat bir şekilde kullanabilir, ayrıca bilgiayar kullanımını da çok eğlenceli hale getirmektedir. Birçok farklı şekilde karikatür yapılıp her kesimden insana rahat bir şekilde ulaşabilmesini sağlayabilir.

easycomıc

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 12.36 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Üretici: Lave Zhang

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146