Easy Voice Recorder (Android) İndir – Android İçin Ücretsiz Ses Kayıt Programı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mart 28th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 1.9 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
56 views

Easy Voice Recorder uygulması ile tüm Android cihazlarında ücretsiz olarak ses kayıt cihazı olarak kullanabileceksiniz. Kolay ve pratik bir şekilde ses kaydetme imkanı sunan uygulama sayesinde eğlenceli dakikalarınızın seslerini kaydedebilirsiniz.Uygulama özelliklerinden bazıları şöyledir.

  • Uygulama, ses kayıtlarınıza bilgisayar gibi harici cihazlardan erişebilmenize izin vererek kayıtlarınızı düzenlemenizi ve paylaşmanızı kolaylaştırmakta
  • Kayıtlarınızı farklı dosya formatlarında kaydedebilirsiniz. Eğer yüksek kalite tercih ederseniz Wave, kalite ve kayıt uzunluğu arasında bir denge tercih ederseniz MP4, daha uzun kayıt süresi tercih ederseniz 3gp formatlarını kullanabilirsiniz.
  • Hafıza kartınız elverdiğince uzun kayıtlar yapabilirsiniz.

Programın ücretli olan Pro versiyonu bluetooh desteği, stereo kayıt imkanı ve önceki kayıtlarınıza devam edebilme gibi farklı özelliklere de sahip olan Easy Voice Recorder uygulamasını Android mobil cihazlarına yüklemek için indirme linkine tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

easy-voice-recorder

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146