Easy Notes 5.13 İndir – Basit Not Alma Programı Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 5.13
Eklenme: Mart 7th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 6.13 MB
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
70 views

Easy Notes , bilgisayar üzerinde işlerini halleden kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek gelişmiş ve kullanışlı bir not alma programıdır. Program sayesinde hızlı bir şekilde aklınıza gelen fikirleri yapmanız gereken hatırlamanız gereken işleri zamanlama yaparak not alabilirsiniz.

Çok amaçlı bir metin editörü olarak da kullanabileceğiniz Easy Notes programı yardımıyla önceden hazırlamış olduğunuz metin dosyalarını da düzenleme şansına sahipsiniz. DocPad adı verilen metin editörü Easy Notes’un en önemli parçası olup yine program içerisinde eklentiler sayesinde DocPad ile neredeyse her yür farklı metin formatını kolaylıkla açabilir düzenleyebilir ve değiştirme yapabilirsiniz. Programa biraz daha değinecek olursak alacağınız notlar için görev listeleri hazırlayabilir veya takvim üzerinde zamanlama gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz . Bu özelliğiyle diğer metin editörlerinden kendini farklı kılan Easy Notes HTML editörü olarak da kullanılabilmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

easynotes

Diğer küçük ama kullanışlı özelliklerini sayacak olursak çoklu doküman arayüzü , sekmeli sayfa görüntüleme ve sıraya dizerek tercihe göre sıralama özelliği bulunmaktadır . Easy Notes programının içerisinde yapışkan not özelliği sayesinde masaüstünüze yerleştireceğiniz yapışkan notlarla günlük işlerinizi sürekli gözünüzün önünde tutarak unutmamanızı sağlıyor . Diğer metin editörlerinin özelliklerinin bulunduğu Easy Notes programı üzerine ek özellikler koyarak devam ediyor. Tavsiyelerim arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146