EaseUS Partition Master Home Edition 9.2.2 – Sürücü Bölme ve Yedekleme Programı İndir

Eklenme: Ağustos 7th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
30 views

Program kullanıcılarına Bilgisayar sisteminde bulunan sürücüleri bölme,formatlama,silme ve boyutlandırma işlemlerini yapmanızı sağlayacaktır. Windows oturumunu kapatma veya yeniden başlatma seçeneklerine başvurmadan uygulayabileceğiniz program yerel sürücüleri kolaylıkla bölmenizi  sağlayacaktır.

EASEUS Partition Master Home Edition

EASEUS Partition Master Home Edition bilgisayarınızın yerel sürücüleri ile istediğiniz bölme, formatlama, silme ve yeniden boyutlandırma işlemlerini Windows açık durumda iken yeniden başlatmaya ihtiyaç duymadan kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.EASEUS Partition Master ücretsiz olmasının yanı sıra, kullanımı oldukça basit olan program sayesinde bilgisayarınıza format (silmek ve biçimlendirmek) atmak çok basit.

Sponsorlu Baglantilarlar

Program benzerleri içerisinde pahalı ve profesyonel programlar kadar donanımlı ve kullanışlı yazılımdır. EASEUS Partition Master çalıştırmadan önce bilgisayarınızdaki çalışan programları sonlandırıp daha sonra EASEUS Partition Master‘ı  çalıştırıp işlem yapmak istediğiniz sürücüye sağ tıklayıp gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçerek programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Program işlemini bitirdikten sonra son olarak sizden onay ister böylelikle işlemde bir sorun var ise yapılan değişikliği geri döndürebilirsiniz.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: CHENGDU Yiwo Tech Development Co., Ltd.

Boyut: 25.2 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7/8

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146