Dyned İndir – Ücretsiz İngilizce Öğrenme Programı Download

Eklenme: Ocak 4th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
7.300 views

Dyned, İngilizce öğrenme programı, bu programla birlikte ingilizce öğrenmeniz daha kolay bir hal alacaktır. Her öğretmen ve öğrenci tarafından rahatça kullanılabilecek bir programdır. Dyned İngilizce öğrenme programı, öğretmenlerin çoğu tarafından da kullanılmaktadır. Dynedle birlikte ingilizce dilini çok rahat bir şekilde kavrayabilirsiniz.

dyned_tuyolar

Sponsorlu Baglantilarlar

Dyned ingilizce öğrenme programı, hem grammar olarak hem yazı olarak çok iyidir. Bunları öğretirken kullandığı görsellerle ingilizce öğrenmeniz daha kolay bir hal alacaktır. Bu program sayesinde ingilizce diline başlamadı ki ilk adımı atmış olacakcasınız. Dünya tarafından kabul edilen ingilizceyi evinizde oturarak öğrenebilirsiniz. Kurslara gidip bir sürü para saçmadan ücretsiz olarak bu program sayesinde ingilizce öğrendiğiniz göreceksiniz. Zamanla geliştiğinizi çok çabuk farkedeceksiniz.

Dyned ingilizce öğrenme programının çalışması için bilgisayarınızda Winrar ve Quıktıme programlarının sorunsuz çalışması gerekmektedir. Eğer bu programlar bilgisayarınızda yoksa program çalışmaz.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: TürkçeTürkçe

Sistem: Windows XP/Vista/7/8/

Dosya Boyutu: 430.2 MB

Üretici: Future Prints

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146