DVD Flick – Videoları DVD’ye Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 29th, 2013
Dil: İngilizce
Boyut: 12.4 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
169 views

DVD Flick; bilgisayarlarınızda bulunan çeşitli formatlardaki videoları DVD formatına çevirebilen bir yazılımdır. DVD formatına çevirdiğiniz videolarınızı DVD oynatıcılarında ve ev sinama sistemlerinde oynatmanızı sağlar.AVI, MPG, MOV, ASF, WMV, FLV ve MP4 dosya biçimlerini destekleyen program ayrıca, OGG, MP3, H264 ve MPEG-124 gibi codec bileşenlerine de destek veriyor.

DVD Flick

Sponsorlu Baglantilarlar

Videoları DVD’ye Dönüştürme Programı

Programı kurduktan sonra ilk açtığınızda ekranın sağ tarafında araç çubukları bulunmaktadır. Bunlardan ilk sıradaki Add Title seçeneği sizin DVD formatına çevirmek istediğiniz videoyu seçmenizi sağlayacaktır.Videoyu Add Title butonundan seçtikten sonra üst menüden Project Setting seçeneğiyle oluşturmak istediğiniz disk biçimini ve desteklemesini istediğiniz video ve ses türünü seçebilirsiniz.

Menüler arasında bulunan Menu setting butonuna tıklayarak, bu bölümde bulunan temalar arasında, oluşturacağınız DVD’ye yerleştirmek istediğiniz arabirimin tasarımını seçebilirsiniz.

Yine üst menüde bulunan Create DVD seçeneğiyle de videonuzu DVD formatına çevirmek için son aşamasını başlatmış olursunuz. Bu aşama, sistem özelliklerine göre değişim gösterecek bir sürede tamamlanacaktır. Bu süre içinde bilgisayarınızı zorlayacak başka bir işlem yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146