DriverMax 7.23.0.188 – Sürücü Yedekleme, Takip Programı Ücretsiz İndir

Eklenme: Kasım 27th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
51 views

DriverMax sayesinde Windows sürücülerinizi yedekleme imkanı bulabileceksiniz. Bilgisayarlarınıza attığınız formatlar sonucu driver bulma sorunuyla hepimiz karşılaşmaktayız. Bu sorunu yok etmek için uygun olan DriverMax, sürücü disklerinizi tek sıkıştırılmış bir dosya halinde kaydedebilir ve sürücülerinizi bir yerde arşivlemiş olursunuz. Bundan sonra da artık Windows  işletim sistemini yükledikten sonra driverlerinizi kolaylıkla bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz.

DriverMax

Sponsorlu Baglantilarlar

Bilgisayarınızdaki sürücüleri tek tek aramakla uğraşmaya son. Program sayesinde bunları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Program varolan sürücülerinizi de yedekleyebilir. Bu sayede ilerde bir sorunla karşılaştığınızda tekrardan kolay bir şekilde sürücülerinizi yeniden yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bu yedeklemeyi uygun bir yere (CD, DVD ya da diğer çıkartılabilir harici diskler gibi) kaydetmek.

Bir aygıt sürücüsü ya da yazılım sürücüsü, bir bilgisayar yazılım türüdür. Burada donanımların çalışması için gerekli olan bilgiler bulunur. Eğer ikisi eşleşmezse o donanım bilgisayar tarafından tanınmaz. Bu doğrultuda o aygıt bilgisayarda çalışmaz. Sürücü güncellemesi ise varolan sürücülerin kendini yazılımsal olarak yenilenmesi olayıdır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 9.5 MB

Dil: Ingilizce

Üretici: Innovative Solutions

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146