Dragon Pals İndir – Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 12th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: ---
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
61 views

Dragon Pals çevrimiçi , İnternet tarayıcılarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz , kendi ejderhanızı yetiştirme ve diğer ejderha ustalarıyla savaştırma imkanı veren rol yapma oyunudur.

Oyunun tarihi uzak geçmişe dayanmaktadır ve herşeyin evi olarak yaratılmış bir gezegende konu alınıyor. Tanrılar bu gezegende ejderhaları diğer gezegenleri yok eden karanlıktan koruyabilmek için yaratmışlardır. Bu gezegende ejderhalar sayesinde insanlar nesiller boyu gelişmiş ve yaşamışlardır.

dragonpals

Sponsorlu Baglantilarlar

Fakat bu olay kalıcı olmayacak ve karanlık uzun süre ejderhaların parlak cağı boyunca beklemiş ve saldırmak için fırsatını kollamaktadır. Bu şansın ortaya çıkmasıyla ise insanların nesli tehtit altına girmiştir. Ejderhalar ise güçlerinin kendilerine karşı kullanılmasını önlemek için kendilerini büyülü yumurtalar içerisine hapsetmişlerdir.

Sizler bu oyunun içerisine dahil olma nedenine değinecek olursak bu tanrılar tarafından yeryüzüne gönderilen büyülü yumurtaları kurtarabilen bir kahraman olmak.

Sıra tabanlı sistemize edilmiş olan MMORPG oyunu olan Dragon Pals’da renkli ve eğlenceli oyun evreni sizleri beklemektedir. Bu oyun dünyasında sihirli yumurtaları keşfedebilir yeni ejderhaları takımınıza dahil edebilirsiniz. Oyuna farklı yeteneklere sahip kahraman sınıflarından birini seçerek başlamanız gerekmektedir , ayrıyetten oyunda fazlasıyla özel etkinlikler , görevler ve aktiviteler sizleri beklemektedir. Özel çizimlerle oluşturulmuş grafiklere sahip Dragon Pals ya da Türkçe değimiyle Ejderha Ustası güzel bir tarayıcı tabanlı çevrimiçi rol yapma oyunu olarak sizlere sunulmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146