Download Accelerator Plus 9.7 Ücretsiz İndir

Eklenme: Haziran 29th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
114 views

adsztqv

İnternet kullanıcılar için tam da istedikleri bir programla karşı karşıyayız. Download Accelerator Plus programı indirme hızını en üst seviyede kullanarak indirme gerçekleştirir.Programın belkide en güzel noktası indirmekte olduğunuz dosyanın yarıda kalması durumunda kaldığı yerden tekrardan devam edebilmesidir.Download Accelerator Plus yazılımı sayesinde artık dosyalarınız maksimum hızda indirebileceksiniz.

Download Accelerator Plus dosyalarınızı yüzde 400’e kadar hızla indirme yapacaktır.Program ayrıcı yüklendikten sonra işletim sisteminize ZoneAlarm destekli güvenlik modülü ekleyerek gücünüzü giderek artıracaktır.Ayrıca program FTP olarak da kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayeside FTP programlarının karmaşasından kurtarmış olacaktır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Twittir ile bağlantı sağlayabillir ve Rapidshare premiun üyeliğinizide girerek vakit kazanabilirsiniz.Extra geliştirilmiş bir arayüze sahip olan program kaliteli bir kullanımı ve kullanıcılarını mutlu eden bir yapısı vardır.Kullanıcılardan tam not almayı katiyen bir gelenek haline getirmiştir.Download Accelerator Plus bir çok kaynaktan aynı anda dosya indirme işlemi yapar ki bu da gözden kaçmayan özellikler arasında kendine yer edinmiştir.Programın bu seferki sürümünde Rarlı dosyaları önizleme özelliğiyle güzel bir olanak sunmuştur.Download Accelerator Plus programı sayesinde indirdiğiniz dosyaları ayrı ayrı bir şekilde arşivleme de yapabilme şansı tanımıştır.

Zone alarm desteğiyle çoklu bağlantılar ile dosya indirirken bilgisayarınızı çok iyi şekilde korumayıda ihmal etmiyor. Beğendiğiniz video ve müzik dosyalarınızı en güvenli şekilde indirebiliyorsunuz. Bu özelliklerine ek olarak 10 dil seçeneği mevcut olan programın Türkçe dil desteğide mevcut olup bir çok internet tarayıcısınıda desteklemetedir.

Programın Türkçe olması da kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanabilme imkanı sunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146