Disk Savvy 5.6.24 – Disk Analiz Programı İndir

Eklenme: Ekim 9th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
53 views

Disk Savvy, yerel, ağ ve NAS depolama aygıtlarının analizini yapabilen bir disk analiz programıdır.Programı kullanan kullanıcılar birden fazla şekilde analiz, sınıflandırma , diskte hangi dosyaların ne boyutta olduğunu ve ne kadar yer kapladığını kolay bir biçimde görebilirsiniz.Ayrıca bu durumları bir rapor haline getirerek kayıt altına da alabilirsiniz.

Disk ve ağ paylaşımı pasta grafik ya da diğer grafik şekillerinde görüntülenebilir. Bu da çoklu dosya yönetim işlemini gerçekleştirmek için kolaylık sağlar.

Ücretsiz Disk Analiz Programı

Disk Savvy 5.6.24

Sponsorlu Baglantilarlar

Bilgisayar sisteminde bulunan bir dizindeki disk alanı kullanımını analiz etmek için en kolay yol, ana araç çubuğu altında bulunan dizin girdisine dizin adını girip, sol üst köşede bulunan “analiz” tuşuna basmak. İletişim kutusunda tüm parametreler doğru seçilmişse, analiz işlemini başlatmak için “start” tuşuna basmanız yeterli.

Disk analiz etme diskin büyüklüğüne ve diskin doluluğuna göre değişebilir. Analiz sırasında işlenen dosyaların toplam miktarı ve işlenen depolama alanı miktarı gösterilir.

Analiz süreci tamamlandıktan sonra program izlenen dizin ve kullanılan depolama alanı miktarına göre sıralanmış dosyaların sıralamasını gösteren bir rapor sunar.

Her bir dizin için, dizin adı, dizin dosyası, alt dizinler ve toplam dizin alanı gösterilir. Sıralanmış liste üzerinde farenin sağ tuşuna tıklayıp çeşitli işlemler yapılabilir.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Flexense

Boyut: 4.7 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7/8

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146