Disk Cleaner 1.7.1645 İndir – Ücretsiz Disk Temizleme Programı İndir

Eklenme: Aralık 1st, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
99 views

Disk Cleaner sayesinde disklerinizi ücretsiz bir şekilde temizleme işlemi yapabileceksiniz. Yazılım ile geçici sistem dosya ve dizinlerini, Internet Explorer önbellek ve çerezlerini, geri dönüşüm kutusunu hızlı ve kolay biçimde boşaltabilirsiniz. Disk Cleaner tamamen ücretsiz olmaktadır. Program içerinde reklam veya casusluk amaçlı hiçbir kötü amaçlı yazılım bulunmamaktadır.

DiskCleaner

Windows kullanıcıları sistemlerine gerekli bakım ve onarımı yapmayıp gereksiz verileri sistemlerinden silmediklerinde sabit disk üzerinde boş yere alan kaplayan veriler birikmektedir. Bu durum sistem kararlılığını ve hızını olumsuz yönde etkilemektedir. Sistem verilen komutlara daha geç tepki vermeye başlamakta istenilen performansın altına düşmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Disk Cleaner yazılımı sistem üzerindeki gereksiz verileri temizlemesinin yanı sıra internet kullanımı sırasında biriken önbellek dosyalarını, çerezleri, girilen adresleri ve kullanım tarihçesini de silebilmektedir. Ayrıca sistemde kurulan olan yazılımların (Winamp, Spyware Doctor vb.) oluşturduğu artık dosyaları da kaldırabilmektedir.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılımla silinmesini istediğiniz alanları işaretleyerek “Clean” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oldukça hızlı biçimde seçtiğiniz alanlardaki gereksiz verileri temizleyen yazılımla tercih profili oluşturabilir ve daha sonraki temizleme işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 805 KB

Dil: Ingilizce

Üretici: R.J.Moerland

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146