Device Doctor 2.1 İndir – Ücretsiz Sürücü Güncelleme Programı Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
45 views

Device Doctor  programı ile Windows işletim sistemine sahip olan tüm bilgisayarlarda yer alan sürücüleri denetleme ve güncelleme işlemi yaparak otomatik olarak son sürümleri yükleyen ücretsiz bir yazılımdır.Küçük boyutu ve kolay kullanıma sahip olması sebebiyle Device Doctor programı ile işletim sisteminizi basit bir şekilde son sürümüne güncelleyebilirsiniz.

Device_Doctor

Sponsorlu Baglantilarlar

Programın kullanımı oldukça basit bir yapıdadır. Programı çalıştırın ve karşınıza çıkan ekranda Begin Scan butonuna tıklayarak ilk işlemi başlatınız. Aslında bu yapmanız gereken ilk ve son işlem. Geri kalan işlemleri program kendisi halletmektedir. Device Doctor yazılımı veri tabanını araştırarak gerekli sistem güncellemelerini tespit eder ve son sürümüne yükseltme işlemini gerçekleştirir. Bu ücretsiz yazılım bu işlemleri yaparken sizin yapmanız gereken hiç bir olay yok. Bu sayede hem siz zaman kaybetmiyorsunuz ve karışık program olaylarına bulaşmadan sisteminizi son sürümüne yükseltebiliyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 6.85 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Windows

Üretici: Device Doctor

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146