Dabel Cleanup 1.1.0.0 1İndir – Geçiçi Dosyaları Silme Programı Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
89 views

Dabel Clean up,  programı bilgisayarınız da bulunan gerek siz ve boş programları silmenizi sağlamaktadır. Bilgisayarınıza kayır ettiğiniz geçici dosyalardan kurtulmak istiyorsanız Dabel Clean up programını kullanabilirsiniz. Her bilgisayar kullanıcısına önerebileceğimiz bu program sayesinde bilgisayarınız da daha fazla hafıza alanı açabilirsiniz. Kullanacağınız alan da daha fazla boşluk açabilirsiniz.

Dabel Clean Up, programı her seviyeden bilgisayar kullanıcı tarafından rahatça kullanılması için oluşturulmuştur. Programın arayüzü oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır. Programı kullanmak istediğiniz de kuruluma gerek duyulmamaktadır USb taşınabilir bellekler sayesinde ne zaman isterseniz o zaman kullanmanızı sağlamaktadır. Programı illaki tek bir bilgisayarda kullanma zorunluluğu da böylelikle ortadan kalkmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Dabel-Cleanup_1

Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome gibi internet tarayıcılarında bulunan geçmişinizi, çerezlerinizi ve internet üzerinden indirdiğiniz dosya ve klasörleri silmenizi sağlamaktadır. Sizin bilgisayranızı daha rahat ve hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 699.5 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Dabel

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146