Croc’s World İndir – Windows Mağaza – Croc’s World: Ücretsiz Koşma ve Zıplama Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 13th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 18.2 MB
Üretici: Sprakelsoft UG
İS: Windows 8/8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
184 views

Croc’s World: Ücretsiz Koşma ve Zıplama Oyunu

Croc’s World, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynayabileceğiniz ücretsiz koşma ve zıplama oyunudur. Arcade oyunu olarak gösterilen Croc’s World ile koşabildiğiniz kadar kaşacak ve zorlu engelleri aşabilmek için kıyasıya mücadeleye gireceksiniz.

Croc’s World oyununda Croc karekterine sahip bir kahramanımız bulunmaktadır. Aslında oyun Süper Mario tarzında olsada yeni teknolojinin gelişmesi ile artık oyunlar yüksek bütçe ve grafiklerle yapıldığından yeni oyunlar oldukça başarılıdır.

Croc’s World oyununu bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Oyunda 60 zorlu bölüm yer almaktadır. Bu bölümleri geçtikçe oyun oldukça zorlaşmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Croc’s World, Türkçe dil desteği bulunan bir oyundur. Yüksek grafikler ve oyunda yer alan 4 farklı oyun teması sayesinde size en uygun temayı bularak dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Croc's-World-inndirgezginler

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146