Cream & Sugar İndir – iPhone ve iPad için Fotoğraf Editörü Uygulaması Download

Eklenme: Ocak 6th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
25 views

Cream & Sugar programı İOS uygulamala marketinde bulunu oldukça fazla tercih edilen bir fotoğraf editörü uygulamalarından biridir. Bu uygulama genel olarak kızlara hitap eden bir programdır. Cream & sugar programı kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Cream &sugar programı İOS uygulamalarının nadir olarak sadece kızlara özel olarak yaptığı uygulamalardan biridir. Fotoğraflarınızı düzeltebilir ve istediğini şekle sokabilirsiniz. Kenarlık eklebilirsiniz, damga filtreleme ve arka planın yanında bir de yazı ekleyebilirsiniz. Fotoğrafların düzenlenmesinden ki yapılan etkinlikler daha çok kızlara hitap etmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Cream & sugar programıyla fotoğraflarınızda yapacağınız değişiklerle etkileyici fotoğraflar yaratabilirsiniz. Ayrıca programda bulunan eklentiler sayesinde romantik bir fotoğrafta oluşturarak sevgilinize hediye edebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde kullanıcılar, uygulama ile hazırladıkları fotoğrafları Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya platformları üzerinden arkadaşları ile paylaşabilir. Iphone ve Ipadlerinizde ücretsiz olarak uygulamadan yararlanabilirsiniz.

CreamandSugar-logo,,

 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 45 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS) Gereklilik:iOS 6.0 ve Üzeri 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146