Crazy Taxi King 3D (iOS) İndir – iPhone ve iPad için Araba Kullanma Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 15th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 45.5 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
43 views

Crazy Taxi King 3D basit fakat eğlence dolu ve popüler olan oyunlardan birisi , Özellikle hız ve rahatça oyunun içerisinde araba kullanma keyfini oyunseverlere veren Crazy Taxi King 3D oyununda çılgın bir taksi şoförü rolundeyiz .

crazytaxios

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunda az da olsa GTA serisine benzerlikler bulmam mümkün . Oyunda basit kurgulanmış kontrollere sahipsiniz . Sol alt köşede kontrol tuşları bulunmakta , sol üstte radar , sağ üstte ise kamera açısını değiştirmeniz için butonlar bulunmakta. Kamera açısını değiştirerek istediğiniz açıdan oyuna konsantre olabiliyorsunuz. Grafikleri orta düzeyde olan Crazy Taxi King 3D oyunu siz hız severleri bekliyor.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz yükleyebileceğiniz Crazy Taxi King 3D oyununda yeri geldiğinde sabırlı olmalı yeri geldiğinde gaz pedalına yüklenmeliyiz . Grafikler ve kurgu olarak oyunseverleri fazla zorlamayan bir oyun olması artı yönlerinden birisi . Oyun içerisinde dar yerlerde manevra kabiliyetinizi arttırmalı , yol kenarında bulunan engellere dikkat etmeniz gerekebilir. Araba oyun yapısından dolayı dayanıksız olduğu için kolay patlayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146