Counter Strike 1.5 İndir – Counter Strike 1.5 Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü (Demo)
Eklenme: Temmuz 2nd, 2013
Boyut: 121.3 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1.679 views

counter-strike_1.5_1

 

Counter Strike Oyunu

Counter Strike 1.5  uzun yıllar boyunca bıkmadan oynadığımız ve hala oynarken eğlendiğimiz bağımlılık yapan aksiyon oyunudur.

Counter Strike 1.5  oyunu yıllardan beri aksiyon oyunlarda yerini çok sağlam bir şekilde korumaktadır.İnternet cafeler başta olmak üzere işte, evde, öğrenci yurtlarında oynanan oyunlar arasında krallık tacını taşımaktadır.Her yaş grubuna hitap eden Counter Strike 1.5  oynayanların yüzünü hala güldürmeyi başarmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Dünyada da çokca oynandığı bilinse de Türkiyede en çok oynanan ve en çok eğlenilen aksiyon oyunudur.Oyun geneline bakarsak iki taraflı bir oyundur.İyi taraf ve kötü tarafın olduğu oyunda iyi tarafı olan polislerle kötü taraf olan terörist olarak karşılaşmaktadırlar.Oyuna başlandığında taraflarınızı seçerek birbirinize üstünlüğünüzü kabul ettirmeniz amaçlanır.En çok adam öldüren yada bir tarafın tamamen ölmesiyle oyun tamamlanmaktadır.

 

Counter Strike 1.5 Oyununu Internet üzerinden de online olarak uzaktaki arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. CS server’leri bulunmaktadır, bu CS server üzerinden arkadaşınızla aynı servere’a bağlanarak Oyuna girip oynayabilirsiniz. Oyunda online mesajaşma bölümüde bulunmaktadır.

Ayrıca aşağıdaki linklerden türkçe dil paketine ve bir üst sürümüne ulaşabilirsiniz.

 Counter-Strike 1.5 Türkçe Dil Paketi İndir

Counter Strike 1.6 İndir

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146