CorelDRAW Graphics Suite X6 İndir – CorelDRAW Graphics Suite X6 Download

Eklenme: Ocak 5th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.967 views

Corel Draw Graphics Suite X6 programı grafik tasarım programları arasında en gelişmiş içeriği sahiptir. Geliştirilmiş içeriğe sahiptir. Herkesin rahatça grafik tasarımı yapabilceği bir programdır. Yıllardır grafik tasarım yapan birisinden ziyade, bu işe yeni başlayan bir kişinin rahatça kullanacağı bir programdır. Corel Draw Graphics Suite X6 programı, grafik tasarım programları arasında en güvenilir programdır.

Corel Draw Graphics Suite X6 programı, sizin sadece grafik tasarım yapmanızın yanında size her türlü fotoğraf düzenlemesi yapmanızı sağlamaktadır. Program sayesinde istediğiniz gibi tasarım yapabilirsiniz, sizin yaratıcılığınızın gelişmesine ve hayal gücünüzün gelişmesine yardımcı olmaktadır. Program da size her türlü yardımcı olabilecek cevaplar bulunmaktadır. tasarımlarınız için hazır şablon içermekte, siteler için özel Web tasarımları bulunmaktadır. Programın içerisinde bulunan özelliklerle farklı logolar yardımıyla, pano el ilanı afiş gibi tasarımlarda yapabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

coreldraw

Corel Draw Graphics Suite X6 programı yardımıyla profesyonel tarzda grafik tasarım yapabilirsiniz. Belgelerinizi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, özel renklerle dizayn edebilirsiniz. Yeni web tasarımının yanında web sayfalarında değişiklerde yapabilirsiniz.

Lisans: Shareware/Deneme

Yayımcı: Corel

Boyut: 0 B

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7/8

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146