Corel Paint Shop Pro Photo X5 İndir – Resim ve Fotoğraf Düzenleme Programı Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: X5
Eklenme: Temmuz 16th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 138 MB
Üretici: Corel
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
144 views

Resim ve Fotoğraf Düzenleme Programı

Corel Paint Shop Pro Photo X5 programı ile resimlerinizi düzenleyebileceğiniz güçlü ve isteyebileceğiniz tüm özelliklerin bir arada bulunduğu bir resim düzenleme yazılımıdır. Fotoğraf dükkanlarında bile herkes tarafından kullanılan bu yazılım sayesinde fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve profesyonel bir iş çıkarmak için resim düzenleme araçları sayesinde de resimlerinizi olağanüstü bir hale getirebilirsiniz.

Corel Paint Shop Pro Photo yazılımının önceki versiyonlarına göre oldukça geliştirilmiş görsel efektleri ile resimlerinizi efektlendirebilir ve HDR araç seçenekleri ile resimlerinizi geliştirebilirsiniz. Yüz tanıma özelliğinin devam ettiği bu sürümde de sanal olmayan gerçek dünyadan kareleri tanımlayabilir ve fotoğraflarınızı gerçek dünyaya yerleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

X5 versiyonu sayesinde artık sosyal medya entegrasyonu geldi. Bu sayede yapmış olduğunuz çalışmaları anında internet üzerinden paylaşabilirsiniz.

Corel-Paint-Shop-Pro-Photo-X5

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146