Comodo Firewall 5.12 – Profesyonel Güvenlik Duvarı İndir

Eklenme: Ağustos 10th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
125 views

Ücretsiz güvenlik duvarı olan Comodo Firewall, dışardan gelebilecek herhangi bir saldırıya karşı bilgisayar sistemini koruyan bir yapıya sahiptir.Zararlı yazılım ve hacker saldırılarına oldukça etkili bir çözüm olmayı başarıyor.

Windows’un kendi güvenlik duvarı eklentisini yeterli bulmuyor ya da kolay yapılandırılabilir bir güvenlik duvarı yazılımı bulamamaktan şikayet ediyorsanız, işte size güzel bir çözüm. Comodo Firewall profesyonel bir ekip tarafından hazırlanarak tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan güçlü bir yazılım.

Comodo Firewall 5.12

Sponsorlu Baglantilarlar

Sisteminizi iç ve dış ataklara karşı korumak için kullanabileceğiniz bu çözüm, zararlı yazılım ve hacker saldırılarına karşı etkili. Kişisel bilgilerinizi korumak için ihtiyaç duyabileceğiniz bu güvenlik duvarı yazılımı basit yapısı ile size yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.

Özellikle kolay yapılandırılabilir ayarları ve basit kullanıcı arayüzüyle dikkat çeken program düzenli güncellemelerle en güncel tehditlere karşı kullanıcıları koruyor.

Öne Çıkan Özellikler

  • İnternet ataklarına karşı bilgisayar koruması.
  • Bilgisayarda çalışan uygulamaları monitörleme.
  • Kötü niyetli yazılımları engelleme.
  • Sandbox teknolojisi.
  • Bulut (cloud) temelli davranış analizi ve listeleme.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe

Boyut: 66,6 MB

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici:Comodo

64 Bitlik versiyonu için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Comodo Firewall (64 bit) İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146