Comodo AntiVirus 5.12 Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 25th, 2013
Dil: Türkçe
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
104 views

Bilgisayar sistemine girmiş bütün virüsleri temizlemeyi kendine görev alan Comodo AntiVirus. Program sayesinde bilgisayarınız hiçbir virüs tehlikesinde hissetmeyecektir. Bilgisayarınıza sızmış virüsleri sizlere bildirmekle kalmayan Comodo AntiVirus, kendine özgün yöntemleriyle virüsleri ve zararlı uygulamaları kontrol altına alarak yok etmeye çalışır.

TrdmE

Sponsorlu Baglantilarlar

 

Ücretsiz İnternet Güvenlik Programı

Bilgisayar kullanıcıları tarafından çokça tercih edilen Comodo AntiVirus, siz bilgisayar başında çalışmalar veya gezinmeler yaparken bilgisayarınıza sızmış zararlı yazılımlara sizi rahatsız etmeden kontrol altına alma gibi yönleri vardır. Buda sizi olup olmadık yerlerde rahatsız etme durumundan kurtarmış olmaktadır.

Hızlı olma özelliğine de sahip olan Comodo AntiVirus, bilgisayarınıza beklenmeyen oranda bir yük getirmez. Malware, truva atı ve benzer zararlı içeriklere karşı koyabilen Comodo AntiVirus, düzenli olarak güncelliğini koruyu yönde veri tabanını şekillendirir.

 

64 bitlik versiyonu için alt tarafta yer alan linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Comodo AntiVirus(64 bit) İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146