ComboFix 13.10.9.1 – Virüs Malware Trojan Temizleme Programı İndir

Eklenme: Kasım 1st, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
501 views

ComboFix, güvenlik yazılımları arasında ücretsiz olarak hizmet veren bir güvenlik programıdır. Program içerisinde bulunan çeşitli yazılımlar sonucunda kötü niyetli ve casusu olarak bilgisayarınıza giren yazılımları sisteminizden atmak için kullanabileceğiniz kullanımı kolay bir program olan ComboFix, bilgisayar sisteminde yer alan tüm kötü niyetli araçlara karşı yaptığı tarama sonucunda tespit ettiği zararlıları kendiliğinden temizleyebilmektedir.

Virüs Malware Trojan Temizleme Programı

Combofix-Ücretsiz-İndir

Programı basitçe anlatmak istersek bilgisayarınıza bulaşmış tüm virüslere karşı önlem alarak virüsleri yok etmeyi görev olarak benimseyen ComboFix, bilgisayarınız için baş tacı olacak bir program olarak nitelendirebiliriz.

Sponsorlu Baglantilarlar

USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe, kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware, spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.

ComboFix Programını Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • ComboFix aracını kullanmadan önce sisteminizde etkin olarak çalışan bütün güvenlik yazılımlarını kapatmalısınız.
  • ComboFix çalışmaya başladıktan sonra sistem saatinizi değiştirir(bunun nedeni gizlenmiş zararlıları ortaya çıkartıp temizlemek için müdahele edecek olmasıdır).
  • Araç sisteminizi taradıktan sonra kendiliğinden yeniden başlatacaktır bilgisayarınızı. Bu durumlarda telaşa kapılmayınız.
  • Windows Vista kullanıcıları bu aracı kullanabilmek için araca sağ tıklayıp: “Yönetici Olarak Çalıştır” komutu ile çalıştırmalıdır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.9 MB

Dil: Ingilizce

Üretici: sUBs

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146