Clean Master (Android) İndir – Android İçin Bellek Temizleme Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mayıs 2nd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: Cihaza göre değişir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
92 views

Clean Master uygulaması Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz bir bellek temizleme uygulamasıdır. Uygulama içerisinde yer alan geçmiş, gizlilik, görevler ve uygulamalar kategorileri ile mobil cihazlarınızda arka planda çalışan görevleri sonlandırarak cihazınızın ram alanını korur ve pil ömrünüzü uzatır.

Uygulama içerisinde yer alan Geçmiş Silici sayesinde cihazınızda yüzlerce mb yer tutan önbellek ve kalıntı olarak kalan dosyaların temizlenmesi ve cihazınızı eskisi gibi hızlanmasını sağlayan Clean Master sayesinde Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı artık daha kullanışlı bir şekilde kullanabileceksiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

CleanMasterAndroidİndir

Whatsapp, Spotify, Wechat gibi mesajlaşma programlarınızda ki konuşma geçmişinizi, web tarayıcısı ve google arama geçmişinizide uygulama sayesinde temizleyebilirsiniz.

Cihazınızda mevcut olan uygulamaları kaldırabilir, isterseniz apk dosyalarını sd kartınıza yedekleyerek daha sonra apk dosya kurucu ile tekrar kurabilirsiniz.

Özetle Clean Master gizlilik, pil ömrü ve sadelik arayanlar için mutlaka denenilmesi gereken bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146