Chrome AdBlock 2.6.13 İndir – Google Chrome’da Yer Alan Reklamları Engelleme Programı

Eklenme: Şubat 7th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
5.894 views

AdBlock eklentisi Firefox tarayıcısında en çok kullanılan eklenti olduktan sonra şimdi de Google Chrome eklentisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Chrome kullanıcılarının kullanabileceği bu eklenti sayesinde web sayfalarında yer alan reklamları bloke ederek size göstermez. Bu sayede internet sayfalarında gezinmelerinizi daha rahat yapabileceksiniz. Ayrıca eklentinin uyguladığı filtreleme ile sizin internette gezinme hızınızı maksimum seviyeye çıkartmaktadır.

chromeadblock

Sponsorlu Baglantilarlar

Google Chrome’da kullanacağınız bu eklentiyi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Bu sayede gereksiz reklam kalabalığından kaçınırken fırsat köşelerinde yer alan reklamları da kaçırmamış olursunuz. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz dilediğiniz zaman devre dışı bırakabileceğiniz bu eklenti ile Google Chrome tarayıcısında gezinmelerinizi daha rahat ve hızlı bir şekilde yapma imkanı verir.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 660 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: gundlach

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146