CDBurnerXP – CD/DVD Yazma Programı İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 27th, 2013
Dil: İngilizce
Boyut: 5 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
94 views

CDBurnerXP sayesinde ücretsiz bir şekilde CD ve DVD yazabilirsiniz.Hızlı ve eski sürümüne göre geliştirilmiş özellikleriyle disk yazmak artık çok kolay. CD-R, CD-RW DVD+R/RW DVD-R/RW gibi medyalar üzerine yazdırma işlemi gerçekleştirebilen bu ücretsiz program CD/DVD kopyalama işlemlerinde de en büyük yardımcınız olmaya aday.

1

Sponsorlu Baglantilarlar

 

Ücretsiz CD/DVD Yazma Programı

CDBurnerXP  Usb aygıtlarıyla entegre bir şekilde çalışır. Çeşitli dosyaları yazdırma işlevi gören CDBurnerXP  ayrıca ISO dosylarını da yazabilme özelliğine sahiptir. Müzik marketlerden aldığınız CD’ler yada bir şekilde temin ettiğiniz Müzik CD lerini bilgisayara kopyalama işlevi görür. İstediğiniz ses dosyalarının format dönüştürme işlemine tabi tutarak istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz.

Bir CD/DVD yazdırma programında arayabileceğiniz tüm temel özelliklere sahip, basit yapısıyle kolaylıkla kullanabileceğiniz ücretsiz ve işlevsel bir program sizi bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146