Castle Clash – Kale Savaşı İndir – Android İçin Ücretsiz Online Savaş Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 9th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 40 MB
Üretici: IGG.com
İS: Android/Android Tablet
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
266 views

Android İçin Ücretsiz Online Savaş Oyunu 

Castle Clash oyunu ile Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz kendi ordunuzu kurarak düşman ordularını yenebileceğiniz ücretsiz bir Android oyunudur.

Castle Clash oyununda yer alan efektler ve etkileyici grafik tasarımları ile müzik seçiminin birleşmesi sonucu heyecan dolu bir savaş oyununa hazır olmanızı öneriririz. Ordunuzu en iyi şekilde kurarak dünyaya hükmetmeye hazır olun.

Android oyununda okçu, bıçakçı ve savaşçı gibi 20’den fazla özel karektere sahip Castle Clash oyununda oyunu oynarken heyecan dolu anlar yaşayacaksınız. Rakipleriniz ile savaşacağınız meydanlarda dikkatli hareket ederek savaşı kazanabilirsiniz.

Yetiştirmiş olduğunuz karekterlerin kullandığı büyü ve yetenekleri sayesinde savaşın seyri oldukça değişmektedir. Büyü ve yetenekleri kullanabilmek için ekrana dokunabilir yada parmağınızı ekranda oynatarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Castle Clash Oyunun Özellikleri:

  • Kendi kalenizi ve ordunuzu inşa ederek yıkılmayacak bir imparatorluk kurabilirsiniz
  • Gerçekçi savaş sahneleri
  • Karakterlerinizin kullanbildiği birçok yetenek ve büyü
  • Diğer oyuncular ile birlikte arenada karşılaşma imkanı

İnndirGezginler Uyarı Paneli: Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına gerek duymaktadır. Çünkü düşman köyler gerçek kişilerdir. Onlara saldırmak için onlarla bağlantı içinde olmanız gerekmektedir. Buından dolayı internet bağlantısı istemektedir.

Kale-savasi-castle-clash-android-indir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146