Camtasia Studio 8.1.1 İndir – Ekran Videosu Çekme Programı Download

Eklenme: Ocak 19th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
4.123 views

Camtasia Studio programı en çok tercih edilen ve profesyonel anlamda en başarılı ekran kaydı alabilen ve düzenleme yapabilen bir yazılımdır. Bilgisayar ekranında almak istediğiniz görüntüleri video halinde kayıt edebilen program da bu aldığınız videolar üzerinde düzenlemeler de yapabilirsiniz. Düzenleme yapabileceğiniz videolar üzerinde bir çok efekt ekleyebilir ve videolarınızı görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz. Güçlü özellikleri ve kolay kullanımı sayesinde ekran kayıt alma programları arasında hep en önde olmayı başarmıştır. Tanıtım veya demo videolarınızı düzenlemek istiyor iseniz bu program sayesinde profesyonel eli değmiş gibi ürünleriniz ortaya çıkar ve başarılı işlere el atmış olursunuz.

camtasiastudio

Sponsorlu Baglantilarlar

Bilgisayar üzerinde yaptığınız tüm hareketleri kaydedebileceğiniz bu profesyonel yazılım sayesinde almış olduğunuz videoları HD kalitesinde video kaydedebilir ve ekran aktiviteleri sayesinde internet üzerinden yayınlayabilirsiniz. Kayıt ettiğiniz bu videoları CD/DVD üzerine yazabilir ya da iPhone vb. taşınabilir cihazlara yükleyerek oynatabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

  • Microsoft Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 destekler.
  • Microsoft DirectX 9 ve üstü sürüm
  • 1.5 GHz, tek çekirdek işlemci ~ Önerilen: Intel 2.0 GHz çift çekirdek ve üzeri
  • 1 GB RAM minimum ~ Önerilen: 2.0 GB ve üstü
  • 500 MB HDD alanı kurulum için
  • Minimum ekran çözünürlüğü 1024×768 ve üzeri.

Lisans: Deneme Sürümü (DEMO)

Boyut: 246.77 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: TechSmith

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146