Call Of Duty 2 İndir – Call Of Duty 2 Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü (Demo)
Eklenme: Temmuz 2nd, 2013
Boyut: 655 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
701 views

Call Of Duty 2 Oyunu

Call Of Duty’in ikinci oyunu olan Call Of Duty 2 Rusya cephelerinde savaşlarla geçmektedir.Oyun başlarken oyuna alşmanız için bir alıştırma bölümüyle karşılaşacaksınız. Burayı başarılı bir şekilde geçtikten sonra oyuna başlamış bulunucaksınız.Oyuna tam olarak başladığımızda alışma dönemininde gösterilmeyen bir kaç özellikle karşı karşıya kalıyoruz. Bunlardan ilki göstergelerdir.Ekranın sol alt köşesinde bulunan pusula görevi yapan gösterge, önceki oyunla büyük bir benzerlik gösterse de bir farkı vardır.O fark ise artık düşman askerlerini kırmızı renkte görerek daha rahat oynamanızı sağlayacaktır.Diğer bir özellik ise sağlık durumumuzu gösteren göstergemiz olmasıdır.Oyunu daha gerçekci bir ale getirmek için yapılan bu yenilik diğer oyunda bulunan sağlık paketleri gibi bir olay olmamasını sağlamıştır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunda görevler diğer oyunlar gibi çizgisel ve önceden hazırlanan sahneler içinde oynanıyor. Ancak Call Of Duty 2 yapımcıları bu sefer biraz da olsa çizgiselliği aşabilmek için bazı bölümlerde ki görevleri hepsini birden vererek oyunculara kendi savaşını kendin oynama şansını vermektedir. Sol altta bulunan pusula da görevler harflerle isimlendirilerek bizim o bölümleri kafamızın istediğine göre tamamlamamızı istemektedir.

Call-of-Duty-2

Sistem gereksinimleri:

1.4GHz CPU,

256MB RAM,

700MB disk alanı

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146