Calibre 1.18 İndir – Gelişmiş E-Kitap Düzenleyici Download

Eklenme: Ocak 4th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
43 views

Calibre, programıyla birlikte ücretsiz olarak her türlü e- kitap uygulaması ihityaçlarınızı karşılamaktadır. Calibre programı her türlü platformda kullanıma uygundur. Linux, Mac OS X ve Windows platformlarında hiç bir şekilde sorun yaşamadan çalışmaktadır. Calibre e-kitap dönüştürücüsü sayesinde her türlü e-kitap uygulamalarını istediğiniz gibi dönüştürebilmektedir. Bütün e- kitap uygulamalarını birbirine eşitleyebilirsiniz. Calibre programıyla birlikte hertürlü e- kitabı okuyabilirsiniz.

calibre

Programın Özellikleri

Calibre tüm e-kitap koleksiyonunuzu sizin için düzenler. Kütüphanenizde kolayca değişiklik yapmanızı sağlar.

Calibre, e-kitaplarınızı bir çok formattan, bir çok formata dönüştürebilir. Aynı zamanda dönüştürücü araç, e-kitaplarınızın fontlarını değiştirebilir, ve kitaplarınızın bölüm haritalarını çıkarır.

İsterseniz çıkardığınız bölüm haritalarını e-kitabınızın başına ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Eşleme esnasında eğer bilgisayarınızda veya taşınabilir cihazınızda bulunan e-kitaplar birden fazla formatta mevcut ise, Calibre otomatik olarak daha iyi olanı seçer. Eğer eşitlemek istediğiniz kitaplardan biri cihazınız ile uyumlu değilse, Calibre otomatik olarak formatını dönüştürür ve o şekilde cihazınıza eşitler.

Calibre, belirli bir haber kaynağındaki (RSS) tüm haberleri e-kitap şeklinde kaydedip cihazınıza eşitleyebilir. Bu sayede istediğiniz her yerde gazete okur gibi haberlerinizi okuyabilirsiniz.

Calibre, içinde çok gelişmiş bir e-kitap okuyucuya da sahiptir.

Kindle gibi okuyucuların çevrimiçi eşitleme özelliğini kullanarak tüm cihazlarınızda eşitleme sağlar. Ayrıca kitapları e-posta şeklinde gönderme özelliği sayesinde cep telefonunuz gibi günlük araçlarınızdan da arşivinize ulaşabilirsiniz.

CSS 3 biçim modülü için destekleme (Biçimlerin okuyucuda görülmesi, okuyucunun CSS 3 için olan desteğine bağlıdır.)

E-posta yoluyla paylaşım.

E-kitap görüntüleyicisi: Açılan resim görüntüleyicisinde görsellerin döndürülebilmesi.

Özel karakterleri ifade edebilen biçim için sistem araştırması

Tüm biçimlerin sisteme yerleştirilmesi için eklenen yeni biçim tarayıcısı.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 51.7 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Calibre

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146