Buz Devri Maceraları Ücretsiz İndir – Android İçin Ice Age (Buz Devri) Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 15th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 23 MB
Üretici: Gameloft
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
241 views

Android İçin Ice Age (Buz Devri) Oyunu

Buz Devri Maceraları oyunu Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz ücretsiz macera oyunudur. Filmden esinlenerek yapılan Ice Age ile macera dolu bir oyuna hazır olun.Akıllı telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz bu ücretsiz oyun ile macera dolu bir serüvene hazır olun.

Orijinal adlı Ice Age Adventures yani türkçesi Buz Devri Maceraları oyununu dev oyun yapım şirketi Gameloft tarafından geliştirilmiştir. Gameloft daha önce Asphalt 8, Six Guns, Örümcek Adam gibi mobil oyunlarda gösterdiği performans ile mobil oyun konusunda ne kadar tecrübeli olduğunu göstermiştir.

Android için ücretsiz olan Buz Devri Maceraları oyununda Sid, Manny, Diego ve diğer bir çok buz devri kahramının buzullarda yaptıkları kahramanlıkları göz önüne serecek eğlenceli oyun ile doyasıya eğlenebileceksiniz. Özellikle çocukların ilgisini çeken Buz Devri Maceraları büyüklerinde sevgisini kazanarak herkesin oynadığı keyifli bir oyun haline dönüşmüştür.

Sponsorlu Baglantilarlar

Buzullarda yapılan maceraların başlangıcı yine her zaman olduğu gibi yerinde durmayan sincap yani Scrat tarafından başlamaktadır. Meşe palamudunun peşinden giderken buzullarda meydana gelen aksaklıkları önlemek için Sid ve arkadaşlarının sana ihtiyacı var. Sizde buzulları kurtarmak için bu ücretsiz oyunu oynayabilirsiniz.

Buz-Devri-Maceraları-Android-İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146