Buz Devri Maceraları İndir – Windows Phone İçin Eğlenceli Macera Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.1.1
Eklenme: Ağustos 21st, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 89 MB
Üretici: Gameloft
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
221 views

Windows Phone İçin Eğlenceli Macera Oyunu

Orijinal adı Ice Age Adventures olan Buz Devri Maceraları oyununu Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Buz Devri filminden esinlenerek geliştirilen Buz Devri Maceraları oyununda yer alan Sid, Diego, Manny ve diğer buz devri kahramanları ile eğlenceli bir maceraya katılmak istiyorsanız ücretsiz olarak tanıtılan bu oyunu indirin ve maceranın içine atlayın.

Buz Devri Maceraları oyunu yine yerinde duramayan ve meşe palamutunun peşinden koşan Scrat’ın başından çıkmaktadır. Scrat’ın meşe palamutu almak için yaptıkları dünyanın altını üstüne getirir ve kahramanlarımız dünyayı kurtarmak için size ihtiyacı var. Oyunda ilerledikçe dünya biraz daha kurtulmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Buz Devri Maceraları oyununun içeriğinde bir çok küçük oyun yer almaktadır. Bu oyunlar bazen koşu bazen ise bulmaca soruları olmaktadır. Bu bölümleri geçerek kahramanlarımız ile birlikte dünyayı tekrar eski haline getirtebilirsiniz.

Sizde Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlara Buz Devri Maceralarını ücretsiz olarak kurmak için oyunu indirin ve mobil cihazınızda doyasıya oynayın.

buz-devri-maceralari-indir-windows-phone

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146