Buz Devri Maceraları İndir – Windows 8.1 İçin Ücretsiz Macera Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 21st, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 91.4 MB
Üretici: Gameloft
İS: Windows 8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
570 views

Buz Devri Maceraları eğlenceli macera oyunu arayanlar için Windows 8 ve üzeri işletim sistemi için geliştirilmiş ücretsiz bir oyundur.

Oyunun başlangıcı Scrat karekterinin meşe palamudu peşinden gitmesi ve palamudu yakalamak isterken dünyaya verdiği bilmeden de olsa zararı yüzünden dünyanın sonu gelmektedir. Bu durumu anlayan ve dünyayı kurtarmak için ellerinden geleni yapmak isteyen Buz Devri kahramanları ile birlikte sizde dünyayı kurtarmak için elinizden geleni yapabilmelisiniz.

Buz Devri Maceraları oyununun içerisinde birbirinden farklı küçük oyunlar yer almaktadır. Bu küçük oyunları geçerek görevleri tamamlıyor ve dünyanın kurtulmasına bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Çocuklara hitap eden oyunu erişkinler de büyük bir zevk ile oynamaktadır. Sizde bu eğlenceli macera oyununa katılmak istiyorsanız zaman kaybetmeden oyunu bilgisayarınıza indirin ve eğlenceli bir serüvene katılın.

buz-devri-maceralari-indir-windows

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146