Buz Devri Maceraları İndir – iOS – iPhone ve iPad İçin Eğlenceli Macera Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.1
Eklenme: Ağustos 20th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 83.5 MB
Üretici: Gameloft
İS: iPhone (OS)/iPad (OS)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
79 views

iPhone ve iPad İçin Eğlenceli Macera Oyunu

Buz Devri Maceraları oyunu iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad mobil cihazlar için oynayabileceğiniz ücretsiz macera oyunlarından biridir. iPad tabletleriniz ve cep telefonunuz olan iPhone modelleri için yazılmış olan Buz Devri Maceraları oyunu ile eğlenceli bir oyuna başlayabilirsiniz.

Ice Age Adventures orijinal adına sahip olan Buz Devri Maceraları ile Buz Devri animasyon filminden etkilenerek o filmde yer alan kahramanları yönlendirerek büyük bir maceraya başlayabilirsiniz.

Oyunun başlangıcı yine her zaman ki gibi şeker ama bir o kadar da sakar olan sincap olan Scrat yüzünden başlamaktadır.Yakalamakta zorluk çektiği meşe palamudu yüzünden dünyadaki kıtaları ve iklimleri değiştirerek dünyanın sonuna getirtiyor. Dünyanın sonunu engellemek için kahramanlarımı görev başında ve bu görevi sizinle beraber tamamlayacaklar.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ünlü oyun yapım şirketi Gameloft şirketinin yapmış olduğu Buz Devri Maceraları oyunu ile eğlenceli bir maceraya hazır olun.

Buz Devri Maceraları oyunu birçok mini oyunun bir araya gelmesiyle oluşan eğlenceli bir macera oyunudur. Büyük küçük herkesin oynayabileceği oyunu Türkçe olarak ücretsiz mobil cihazınıza indirebilir ve keyifle oynayabilirsiniz.

buz-devri-maceralari-indir

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146