Button Builder 1.0.12 İndir – Buton Hazırlama Programı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
192 views

Button Builder, webmasterların , web geliştiricileri için hazırlanmış olan başarışı bir buton hazırlama programıdır. Hazırlayacağınız CSS butonlarını direk web sitelerinize entegre etmeniz mümkün ve web sitelerinizin görüntüsünün tamamen değiştiğini farkedeceksiniz. Web tasarlamaya yeni başlayan tasarımcıların bile kolaylıkla kullanabileceği bu program yardımıyla , farklı yazı türleri farklı efektler farklı renklerle buton tasarlamaları artık çok basit .

buttonbuilder

Kullanıcı arayüzüne değinecek olursak , arayüzü oldukça basit tasarlanmış büyük bir bölümü hazırlamış olduğunuz butonların nasıl görebileceğinizi gösteren önizleme ekranından oluşuyor yaptığınız değişiklikleri direk yansıtıp son halini görebiliyorsunuz. Arayüzün sağ kısmında yer alan butonlar yardımıyla buton üzerindeki yazı türü , renk , metin ve web sayfası bağlantıları gibi özellikleri değiştirebilir , butonlarınıza ve sitelerinizi renk katabilirsiniz.

Sitenizin ziyaretçilerinin de dikkatini çekecek metin butonları hazırlayabilir farklı mesajlar içeren metinleri bu butonlar üzerine entegre edebilirsiniz. Çok eğlenceli ve işlevsel olduğunu bir süre sonra farkedeceksiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Yaptığınız butonları istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz . Butonların genişlik, yükseklik , metin boyutu , metin rengi , metin konumu, gölge efekti ve daha fazlasıyla bu program sizleri bekliyor. Ayrıca arka plan rengi , arka plan resmi , eğim efekti ve çok daha fazlası program üzerinde yer alan özellikler arasında bulunmaktadır.

Butonlarımıza yuvarlak veya dikdörtgen şeklinde kenar hatlarıyla tasarlamamıza olanak sağlayan bu program ile hazırladığımız butonlar gölge efektleri sayesinde diğer web sitelerininden farklı bir görünüm kazanmanızı sağlayabilir . Tüm bunların dışında Button builder özel projeler hazırlayabileceğiniz özel yazı türleri de bulunmaktadır.

Program aracılığıyla tasarlamış olduğunuz bütün butonları bilgisayarınız üzerinde saklayabilir , kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinde ayrı ayrı test edebilir ve farklı web tarayıcıları üzerinde nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz.

Button builder’ın en büyük avantajı ise herhangi bi kodlama bilgisine sahip olmadan kullanıcılarının web siteleri için kolayca buton hazırlamasına imkan vermesi . hazırlamış olduğunuz butonları tek tıklamayla dışarı aktarabilir , ve aktarmış olduğunuz kodları doğrudan web sitenizi entegre edebilirsiniz. Kullanımı kolaylığı , ücretsiz yapısı , basit ve kullanışlılığıyla bence siz web sitesi tasarlayıcılarının kullanması gereken programlar içerisinde yer almalı.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 32.75 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: CoffeeCup Software

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146