Bush Shoot-Out 1.0 İndir – Bush Shoot-Out 1.0 Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
51 views

Bush Shoot Out oyunu aksiyon yüklü bir oyundur. Oyunda hedef alarak ateş ediyorsunuz. Reflekslerinizin ne kadar iyi olduğunu anlaya bilirsiniz. Eğer refleksleriniz kötüyse rakipleriniz sizden daha çabuk davranıp sizi öldürebilir. Bunun olmaması için daha dikkatli olmalısınız. Eğer her an tetikte olmazsanız ölmeniz an meselesidir.

Bush Shoot Out oyunda görünen bir yerde değil arabaların arkasına saklanarak düşmanlarınıza ateşe edebilirsiniz. Oyun da mekana çok dikkat etmelisiniz. Eğer ki her yere hakim olamazsanız düşmanınızın nereden geleceğini anlayamazsınız. Bu durum da sizin için hiç iyi olmaz. Düşmanın nereden ne zaman çıkacağı belli olmaz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Bush-Shoot-Out

Bush Sahott Out oyununda rakiplerinize seçtiğiniz silahlar la saldırıyorsunuz ve onları öldürmeye çalışıyorsunuz. Oyunda ki devamlılık hiç bitmemektedir. Yani sürüm olmasından dolayı ise eski sürümünden çok daha iyidir.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 1.66 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üretici: miniclip 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146